Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiunak le van borotválva a hónaljszőre?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is le szoktam, nyáron kifejezetten jó, mert nem lesz olyan hamar büdös.

17/f

2014. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy magánügye. Néhány éve még azt mondtam volna, hogy nem túl férfias, de egyrészt változnak az idők, másrészt rájöttem, hogy hatékonyabb így az izzadsággátlós stift:D
2014. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most elgondolkodtam, és tök komolyan mondom, semmilyen véleményem nincs. Semmilyen érzés vagy gondolat nem ugrott be, hiába képzeltem magam elé egy borotvált férfi hónaljat több másodpercig.
2014. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én havonta szoktam, egyébként nagyon nem zavar. Oszt.társaim mondták hogy ők büdösek lesznek, ha hetente nem csinálják, de nekem nincs gondom vele. Stiftet használok egyébként, és nem szoktam büdös lenni. Izzadni pedig ugyanúgy izzadok mint amikor le van borotválva, úgyhogy tök mind1 :D Egy hónap után sem zavar, csak attól (nem szó szerint :D ) ver már a víz amikor egy szőrcsomóm van XD
2014. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!