Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen magas lehetek felnőtt...

Milyen magas lehetek felnőtt koromra?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok fiú 165 centi magas,apukám 178 centi,anyukám 155,apai ágon:nagypapa:174,nagymama:155,anyai ágon nagypapa 163,nagymama:155,apukám öccse:178 centi,anyukám két fiú testvére:174 és 172 centi

Azt tudom,hogy ezt így nem tudjátok megjósolni.Ha egy jósnő ezt látja akkor kérem válaszoljon!Ha nem,akkor csak annyit írjatok le,ha találkoztatok már hasonlóval nem a magasságot nézve,hanem olyannal,hogy a fiú ennyi idősen még nem érte el a felnőtt kori magasságát,hanem jóval alacsonyabb volt,vagy olyat,hogy volt a családban valaki,aki alacsonyabb volt,és emiatt a gyerekről azt lehetett hinni,hogy csak akkora marad,és később jóval magasabb lett,ha láttatok már hasonlót akkor kérlek írjátok le!Az azért már elég nevetséges lenne,ha még a két nagybátyám is jóval magasabb lett a nagypapámnál,én meg jóval magasabb apával kb.ugyanakkora maradok,nem?



2014. aug. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre, hogy az a "szabály", hogy a lány az anyánál átlagosan 5 centivel lesz magasabb, a fiú az apjánál szintén annyival. Nálunk is így van. Anya 170 centi én már 176 lettem, apa 192 cm, tesóm már 198 cm.

Még biztosan nőni fogsz szerintem 1-2 évet, én még 18 éves koromban is nőttem pár centit, bár ez is furcsa, hogy még csak 165 vagy, szerintem eléred azért a 170 centit, de ki tudja mi lesz még, ilyen felállással még nem találkoztam :) Miért foglalkoztat téged ez ennyire?

2014. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

egyébként pont most ugrik be, hogy barátom anyukája is 153 centi körülbelül, az apukája 174, barátom meg 180 cm lett. Hátha ez segít valamit.

2014. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát pont azért foglalkoztat ennyire,amit írtál,hogy ilyennel még nem találkoztál,na meg azért is,mert mindig is az volt az álmom,hogy elérjem a 180 centit.
2014. aug. 22. 10:09
 4/5 anonim válasza:

Heló én jósnő vagyok xdd Megjósolom, hogy 176 cm leszel :D Az interneten ezernyi magasságkalkulátor van és ott is megnézheted... :) Én a 176-ot itt számoltam ki neked: [link]

Természetesen tévedhet, meg az is lehet hogy nem hiszel neki, mert, hogy őszinte legyek én mindig hülyeségnek találtam az ilyeneket :D Viszont én ismerek egy srácot, aki 17 évesen még csak 159 volt, rá egy-két évvel meg már 179 xdd szóval szerintem ne félj, hogy alacsony leszel, viszont anyukád elég alacsony és ugye ez is befolyásolja a növekedésedet, viszont mostanában egyre magasabbak lesznek a gyerekek, főleg a fiúk :D

2014. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2014. aug. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!