Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetne mélyebb a hangom?

Mitől lehetne mélyebb a hangom?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon magas, vékony hangom van, amit egy idő után meg lehet szokni, de ha új emberekkel találkozok, mindig látom rajtuk, hogy alig bírják visszafolytani a nevetést, és így duplán kell bizonyítani, hogy jó fej vagyok :D

Szeptemberben egyetemre megyek, innen jutott eszembe a kérdés. Két éve dohányzok.

Van valami légzőgyakorlat, vagy bármi, amivel ezen változtatni lehet? Nem szeptemberig, hosszú távon, mert engem nagyon zavar, hogy az első benyomás rólam rossz. Ja, és olyan munkát szeretnék, amihez sok emberrel kell beszélni. Nem félek az új emberektől, csak nagyon zavar. Akár még műtét is szóba jöhet, ha van ilyen, mert régen azt hittem, majd kinövöm, de tartok tőle, hogy ez már nem fog változni, és én nem akarok ilyen hanggal élni még X évet. Ötletek?

18/L


2014. aug. 23. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mivel lany vagy, ezert a vekony hang nem akkora gond, szerintem. Ha 18/f lennel az mar tenyleg bajos lenne. :D
2014. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaz, van ilyen fiú ismerősöm, és rosszabb, mint én. Csak zavaró, hogy bizonyítanom kell (tényleg kell, tudom nem hiszitek el, de azonnal beskatulyáznak a szerencsétlen kategóriába, aztán pár napos ismeretség után kivesznek a fentebb említett kategóriából, de addig a nyakukat ki bírnám tekerni.

Egyébként a kérdésre még senki nem válaszolt, mindenki csak a "fogadd el magad" dumával jön. Ami jól is esik, csak nem hasznos.

2014. aug. 23. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!