Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne mélyebb a hangom?

Hogyan lehetne mélyebb a hangom?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ha idegenekkel kell beszélnem a hangom elég magas lesz, és szerintem ez zavaró. Alapból is, hát még így. Szeretném, ha nem emelkedne meg a hangszínem. Erre van valami "gyógymód"?
2010. jan. 25. 20:09
 1/8 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok
2010. jan. 25. 20:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvosodat megkérdezhetnéd efelől, ő biztos tud valamit ajánlani.
2010. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

mutálsz

a fiúk tudják befolyásolni a hangmélységüket legalábbis a többség lányoknéál szerintem nicns ilyen de egyszer halottam valami műtétről , szerintem menj el a házidokihoz és mond meg neki hogy mia gondod és ő megmodnja majd hogy tudnak e vele kezdeni valamait

2010. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, huszonkét éves lány mutál. Milyen színű a valószínű?
2010. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak idegenek esetében jön elő, akkor nem a hangoddal van a baj. Túlságosan ideges vagy idegenek közelébe, ami inkább valami pszichológiai problémára utal.
2010. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha fiú volnál azt mondom probléma,de igy,hogy lány vagy,nem értem miért zavar?A cigi egyébként mélyiti..,nem tudom dohányzol e? Ha nem, ezért ne szokjál rá!!
2010. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg akkor még mélyebb lesz a hangom amikor idegenekkel beszélek:D ígyis eléggé az 17/f
2010. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el dörmögni!XD Bocs..:D Én is így vagyok vele, ha felveszem a telefont mindig élesebb hangom van és kedvesebb ezen szerintem nem tudunk túlzottan változtatni. Próbáld meg elfogadni!:)
2010. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!