Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekvőgipszben csak fekvés?

Fekvőgipszben csak fekvés?

Figyelt kérdés
Fekvőgipszet kaptam ez most komolyan azt jelenti hogy semmi járkálás csak fekvés egész nap és csak wczni lehet kimenni??

#fekvőgipsz;gipsz
2014. aug. 25. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A lóf aszt!Én discóban is voltam!
2014. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért hívják fekvőgipsznek egyébként,mert feküdni kell vele.Nekem is volt tudom hogy szar de ki lehet bírni.Foglald le magad olvass,gépezz,nézz sorozatokat..Mankóval mentem én is azért a lakásban vmennyit meg ülni is lehet nem csak feküdni, a lényeg h polcold fel a lábad.
2014. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most törte el a párom a lábát,ő is fekvőgipszet kapott,igen,csak feküdni lehet,de természetesen wcre lehet menni,úgy hogy nem állsz rá,hanem vagy mankóval,vagy járókerettel.
2014. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és fel kell polcolni,úgy hogy kb. a szíved magassága felett legyen,és lehet ülni is.Meg kell injekció a trombózis elkerülése végett,de gondolom tudod.
2014. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!