Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék a gerincem...

Hogyan tehetnék a gerincem egészségéért?

Figyelt kérdés

Fél éve történt meg velem,hogy egy torna órán leestem a gyűrűről. Az sztk-ban megvizsgaltak röngeneztek, majd az orvos a következőket mondta : "-Ön dohányzik? "

-Régebben dohányoztam. (Feleltem meglepetten)

"-Az meglátszik. Az ön leletére pillantva elősször azt hittem, egy jóval idősebb ember (40éves) gerincleletét tartom a kezemben. A csigojái kopottak a mostani sérülés eltörpül a valódi probléma mellett."

Aggódom az egészségemért,sokat ropog a hátam,fájni is szokott és segítségre van szükségem! Helyre akarom hozni a gerincemet es a csontjaimat. Mit tehetnék? 18F



2014. aug. 25. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Sportolj, edz és táplálkozz egészségesen. Ne ülj órákig egyszerre a gép előtt és ha ülsz figyelj, hogy helyes legyen a testtartásod. Egyél kalciumot és c vitamint

Súlyzós, esetleg saját testsúlyos edzéstől, nő a csontsűrűséged

2014. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a doki valószínûleg a gerinc mellett a tüdõszövetre koncentrált akkor. Az hogy ropog a gerinced, nem rosszat jelent, mindössze annyit, hogy lazák az ízületeid. sportolj rendszeresen, lehetõsèg szerint ússz is, és keress egy manualterapeutát.
2014. aug. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. aug. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!