Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tizenéves fiúk! Ti eggyáltalán...

Tizenéves fiúk! Ti eggyáltalán ránéznétek egy orvosi fűzős lányra?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért kifejthetted volna jobban is. Most mi a bajod?

Ha ilyen baja van, mit tehet róla? Ettől még ugyanolyan lány, mint a többi. Lehet semmi komoly baja nincs csak felírták neki és muszáj viselnie, hogy később ne legyen komolyabb.

2014. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze!
2014. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elég régi kérdés, de szeretnék rá reagálni.


Két éve hogy fűzőt hordok, nagyrészben mindenki ki nevet, gúnyolódik rajtam.

Nem hinném hogy tehetünk róla hogy fűzőt kell hordanunk.

Amellett hogy elég sok fiatal "bánt"minket ezzel még a fűzővel lévő gondokat is el kell viselnünk.

Én például nem tudom be kötni tőle a cipő fűzőm mindig más kötötti be helyetem.Nyáron konkrétan meg lehet benne sülni, kényelmes pozíciót épp hogy találsz benne ha szerencséd van.Mindegy hogy milyen idő van brutálisan izzadni kezdesz alatta.

Nem tudok magasított derekú farmer nadrágot hordani,csak ha eggyel nagyobb méretű a naci mint kellene.Ha eggyel nagyobb méretű akkor pedig a lábszáramra bő/hosszú úgyhogy el is felejtettem a magasított derekú farmer nacit.

Mindenhol furcsán néznek rám,a régi osztályom folyamatosan gúnyolódtak rajtam.

Vigyáznom kell az alakomra, mert egy évben csak egy fűzőt lehet kapni és ha ki hízom akkor elég nagy gáz van.

Emellett még a fiúk legtöbbje is umdoral néz rám.

Règebben be jöttem egy srácnak majdnem össze jöttünk, majd meg kaptam a fűzőm és közölte hogy ő ilyen nyomorék lánnyal nem fog össze jönni aki ilyen szart hord.

De még mindig azt mondom hogy inkább hordom a fűzőt minthogy később nagyobb bajom legyen belőle.Ès aki tényleg szeret az elfogad úgy ahogy vagyok.



Saját véleményem:)♡

16/L♡

2021. ápr. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!