Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az ilyen ember...

Szerintetek az ilyen ember már alkoholistának számít?

Figyelt kérdés
Egy pasi saját bevallása szerint 4,5 liter sört ivott meg egy este alatt, de nem lett tőle részeg, csak "becsiccsentett". Ha tényleg csak ennyi hatással volt rá, akkor már teljesen hozzászokott a szervezete?

2014. aug. 27. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Igen.
2014. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Ez nagyon sok mindentől függ, mit evett előtte, mekkora a testsúlya, mennyire bírja az alkoholt. 9 üveg sör valóban nagyon soknak tűnik, de igazából pl. az én férjem semmitől nem tud berúgni, éppen ezért nem is nagyon iszik. Rásadásul ez öröklődik mivel az apja és még a lánytestvére is ilyen, pedig köztudott, hogy a nők kevésbé bírják.
2014. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb. 70-75 kg lehet…azt nem tudom, hogy evett-e előtte.
2014. aug. 27. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kéthetente elmegy bulizni és iszik egy csomó sört, attól még nem alkoholista. Ha minden nap a kocsmában ül és semmi más szórakozása nincs, mint az ivás, akkor viszont alkoholista. Lehet, hogy simán csak sztorizott és nem is igaz, hogy ennyi sörtől nem lett saturészeg.
2014. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap én is ennyit ittam meg, és se részeg se másnapos nem voltam egy percet sem. 58 kg-s nő létemre. Vannak nagyon magas toleranciával rendelkező emberek. Genetika. Ha minden nap ennyit vedel, akkor van baj.
2017. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Énis
máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!