Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosaceás arcbőrön lehet...

Rosaceás arcbőrön lehet használni mitesszer eltávolító, arctisztító bőrradírt, mielőtt bekenem az arcomat az orvos által felírt készítménnyel?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak nagyon óvatosan dörzsöld!

Mellette szedj sok C-vitamiint, és használ magas faktorszámú napkrmet az arcodon, még télen is, és borult időben is! (Akkor is elég nagy az UV sugárzás, és még a felhőn is átjön.)


Az orvos mit írt fel neked?

Én lézerkezelésre járok, de nem kaptam semmi kencét rá.

2014. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen! Zineryt oldatot írt, és most fogom először használni. Neked a lézerkezelés hatásos?
2014. aug. 29. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőrradírt ne használj! Mit írt fel az orvos?
2014. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Zinerytet írt fel.
2014. aug. 29. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Lassú voltam. Akkor használd azt, szerintem jó lesz (angolszász országokban van ahol szájon át szedett antibiotikummal kezelik). Ha nem válik be írass fel Diprosalicot.
2014. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen!
2014. aug. 29. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A lézer nagyon jó. 2 hétig csúnya az arc, mert összeég, de aztán eltűnnek az erek. A makacsabb, nagyobb erek pár hónap után visszajöhetnek, így több kezelés kell. Én először 5 kezelésre mentem 6 hetente, aztán már csak évente egyszer.
2014. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!