Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy ha reggel...

Azt hallottam, hogy ha reggel egy pohár vízzel indítunk akkor az agy jobban teljesít. Ez tényleg igaz? Ha nem akkor mi?

Figyelt kérdés

Nos nem tudom , hogy ebből mi igaz és mi nem..

Mivel pár nap és elkezdődik az iskola így elhatároztam hogy most csak a tanulásra fogok koncentrálni de úgy , hogy megpróbálok mindent megtenni , nem csak leülni és tanulni hanem a táplálkozásra is odafigyelek. Nem tudom hogy van-e ebben valami de nem veszíthetek semmit. Szóval az lenne a kérdésem hogy valaki tud-e valami praktikát amitől jobban fogok teljesíteni?



2014. aug. 30. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz, de nem leszel géniusz tőle. Annyiban helytálló, hogy mivel egész éjjel nem iszol, kissé kiszáradsz az éjszaka folyamán. Ha reggel iszol 1-2 pohár vizet, kicsit hidratáltabb leszel. Jobban fog az agy is, ha nincs semmiből hiánya...
2014. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem zseni szeretnék lenni :) csak ha van valami módja akkor mindent megpróbálok :) természetesen tanulok is.

És más egyén "módszer" nincs ezen kívül?

2014. aug. 30. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz a táplálkozásra és a megfelelő folyadékbevitelre nem lesz gond.
2014. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és a táplálkozáson belül mire? :O sajnos nem vagyok jártas e téren :(
2014. aug. 30. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehetőleg minden vitaminból, nyomelemből, ásványi anyagból megfelelő mennyiséget fogyassz. Nem kell vegetáriánusnak lenni, hogy az ember normálisan táplálkozzon. Egyél mindent ami jólesik. A szervezeted tudja mi kell neki...értsd: ha édeset kívánsz azt egyél, ha sósat akkor azt.
2014. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 30. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy pohár víz reggel a bélműködésnek is jót tesz. Az agyról nem tudok, de minél több folyadékot iszik valaki, az annál jobb.
2014. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!