Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a kéz izzadása...

Mit lehet tenni a kéz izzadása ellen?

Figyelt kérdés
Már egész kiskorom óta izzad a kezem. Ez nagyon zavaró és kellemetlen például kézfogásnál. Már próbáltam a Solutio Antisudorica nevű készítményt de nem vált be. Kérlek ha valaki tud bevált ötleteket akkor írjon.13/L

2014. aug. 30. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ézizzadás: többnyire fiatalok szenvednek tőle. Többnyire pszichés oka van és orvos segítsége szükséges a megszüntetéséhez. Kezelni lehet verejtékcsökkentő hintőporral. A kézizzadás mérsékelhető, ha szappannal gyakran mosunk kezet, vagy napjában kétszer (tíz percig) ecetes vízben áztatjuk kezünket. Jó megoldás még a kézfürdetés 15%-os sós vízben. Legegyszerűbb ellenszere, ha kezünket naponta olyan forró vízben áztatjuk, amilyet csak elbírunk. De fontos, hogy az áztató vízbe előbb borszeszt keverjünk. A kitartó kezeléstől a kézizzadás hamarosan
2014. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kiss1330 ***** válasza:
Az túlzott izzadás, főleg a tenyereken pszichés(lelki) okok miatt van. Ha tüneteid nagyon zavaróak, akkor érdemes kezelni. A Solutio Antisudorica elég erős szer, érdekes, hogy nem használt, de véleményem szerint nem is kell alumíniumos alkoholt tenyérre használni, főleg nem ilyen fiatalon. Javasolnám, hogy esténkét zsálya koncentrátumban(kb egy marék szárított zsályalevél 1 dl vízben oldva) öblögesd a kezedet kb 4-5 percig.Zsályateát inni is lehet esténként csak nem olyan kellemes az íze.Remélem tudtam segíteni. További szép napot!
2014. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meglep, hogy a solutio antisudorica nem vált be, nekem az nagyon jól hat. Hogyan használtad? Nekem csak megmosott bőrfelületen, 2 alkalom után lesz tökéletes. Egyébként bőrgyógyászati beavatkozással (botox kezelés) el tudják pusztítani az izzadságmirigyeket a bőrben.
2014. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Solutio Antisudoricát úgy használtam, mint ahogy te írtad. Holnaptól újra elkezdem használni újra és megnézem, hogy hat-e.
2014. aug. 30. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!