Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom álmában horkol,...

A párom álmában horkol, szuszog amitől én nem tudok aludni. Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok hozzászokni. Heten 2x alszom nála és az maga a pokol. Egész éjszaka zenét hallgatok hogy elnyomjam a horkolást és a szuszogást. Így néha el tudok aludni fél órákra. Egyébként én nagyon éberen alszom, a legkisebb zaj is fel tud kelteni. Ő meg napközben sem az orrán vesz levegőt, kb liheg. Másnapra olyan vagyok mint a mosott sz*r és a nem alvás miatt én még baromi ideges is leszek. Most tervezgetjük az összeköltözést de minden nap ezt nem bírnak ki... Bármi tanácsot szívesen fogadok!
2014. aug. 28. 11:21
 1/5 anonim válasza:
59%

Azt hiszem van valami tapasz, amitől nem horkol, de ez csak akkor mükszik ha éjszaka az orrán veszi a levegőt és be van dugulva attól horkol. Legalább is egyik ismerősömnél működik.

Ezen kívül meg füldugó. Néha én is úgy alszok, mert én is nagyon éber alvó vagyok az apám meg úgy horkol hogy konkrétan úgy érzem rezeg a fal. Pedig a másik szobába van.

2014. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már füldugóval aludni még régebben zaj ingó kis állat miatt de semmit nem ért sajnos
2014. aug. 28. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Ha megnézed a korábbi témákat erről, akkor 100x megkérdezték ezt és sajnos nincsen értékelhető válasz.

Van akin műtét segít, de az sem mindenkinek.

Pedig én is örülnék egy értelmes válasznak, de a horkolás természetes dolog, nem valami betegség...

2014. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom és igaziból azt is tudom, hogy én vagyok a hülye meg a hiperérzékeny erre de valami mag oltás csak kéne mert így a végén az lesz hogy külön szobába kell majd aludnunk
2014. aug. 28. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Füldugóval zenét szoktam hallgatni.
2014. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!