Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A karomon, illetve kis terület...

VDT kérdése:

A karomon, illetve kis területen a hátamon, vörös (viszkető) duzzanatok jelentek meg. Ilyet eddig nem tapasztaltam és jó lenne tudni mi ez, veszélyes-e? Illetve hogyan lehet eltüntetni.

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 21:12
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet. Sürgősen keress fel bőrgyógyászt!
2014. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden lehet, rajtam kb. évente jelennek meg ilyenek, hol kisebb, hol nagyobb, általában az ügyeleten kötök ki velük, ahol kapok egy nagy adag kalciumot, meg valami cuccot, ami fél napra kiüt és el szokott tőle múlni, de nekem nagyon fájnak is ezek. Szerintem nem veszélyes, allergia lehet leginkább.
2014. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb egy napig tartott, nem tudom mi lehetett de már halvány jelét sem látom. Ha legközelebb is előjön elnézek a bőrgyógyászhoz...
2014. aug. 31. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!