Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan időszaka, hogy hetekig alvászavara lett? Hogyan és mivel próbálkozott, ami segített is?

Figyelt kérdés
Én két hete nem tudok teljes értékűt aludni,illetve van 1-2 éjszaka,amikor végig alszom,mert már annyira ki vagyok fáradva,de van,hogy csak 1-2 körül sikerül,akkor már nagyon boldog vagyok,van,hogy reggel fele :( Teljesen változó!

2014. szept. 3. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni, hogy nappal mit csinálsz. Ha nem csinálsz otthon semmit, akkor könnyen kialakul az alvászavar, hisz nincs, ami lefárasszon...

Ha dolgozol/tanulsz, akkor lehet, hogy fel kéne keresned egy orvost, aki el tud küldeni alvászavar vizsgálatra, hisz az valóban nem normális dolog, hogy egy fárasztó nap után ne aludj.


Egyébként esténként ihatsz citromfű teát, az nyugtat.

Vannak egyéb alvást segítő gyógyteák is, pl. ez:

[link]


DM-ekben, bioboltokban beszerezhető.

Nekem 1-1 stresszesebb nap után segít elaludni.

2014. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

agymunkát végzek nappal

nehéz koncentrálni egész nap....

iszom én is jó pár napja a nyugtató teákat,néha be-be kapok macskagyökeret is....

soha nem volt még ilyen az életemben,mindig jó alvó voltam,és imádok aludni

gyakran érzem azt,hogy nahh,most már máshol jár az agyam,és majdnem átlépem azt a határt....aztán újra éber leszek

2014. szept. 3. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nappal sportolj is egy kicsit! Ha fizikailag is lefárasztod magad, az is segíthet!
2014. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!