Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeritetek is durva, hogy a...

Szeritetek is durva, hogy a negyedikes lányok már kész nők, formásak, meg midnen a fiúk velük szemben meg tök lapsoka és picik?

Figyelt kérdés
Tudom nem ide tartozik, de valahol muszáj volt feltennem a kérdést, mert tegnap láttam ilyen kicsiket és nagyon meglepődtem, hogy alányok mennyire fejlettek, formásak voltak meg magasabbak, míg a fiúk tök fejletlenek és picik!:O

2014. szept. 4. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
A csapvízben található fogamzásgátló származékok és egyéb orvosi készítményeknek köszönhető, hogy hamarabb indul fejlődésnek egy fiatal szervezet.
2014. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Miert lenne durva? Majd behozom. Viszont 35-40 éves nők mar lestrapált túli a csúcson. a ferfi meg akkor lesz igazán dögös
2014. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig is így volt. A lányok korábban érnek. Mindig mulatságos nézni a szalagavató bálon a keringőt meg a palotást: csinos kis hölgyek táncolnak kisfiúkkal:)

Nem véletlen, hogy mindig is szokás volt, hogy idősebb férfi fiatalabb nőt vesz feleségül.

Az is igaz, hogy egy férfi még 60 évesen is nemzőképes, egy nő viszont jóval korábban bezárja a kaput.

2014. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!