Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hamis szerelmet adnék utazásér...

Hamis szerelmet adnék utazásért cserébe? Szerintetek nagyon durva lenne belemenni?

Figyelt kérdés

Van egy volt csoptársam, aki a kedvenc ausztráliai városomban él a feleségével és a kisbabájukkal. ODa volt értem egyetem alatt.


Felajánlotta, hogy lakjak náluk egy hónapig, mivel nincs pénzem a szállásra (egy hónapra nagyon sok lenne bed&breakfast módon is megoldani), csak a repjegyre van spórolt pénzem (kb. 300 ezer) és a nevezetességekre meg az országon belüli utazásra és kajára (szintén 300 külön).


Nos, mivel kedvel is, ezért ajánlotta fel, hogy lakjak náluk. Szinte biztos vagyok benne, hogy elvárná, hogy abban a hónapban teljesítsek én is a hálószobámban, cserébe az ingyen szállásért.


Ti belemennétek? Ez már nagyon-nagyon durva, vagy még ráférhet az ember arcára?


24L



2014. júl. 6. 21:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%

Biztos vagy benne, hogy szexelni hív a saját házukba, ahol ott a felesége és a kisbabája?

Ha igen és belemész, akkor tudod, mi vagy.

Nekem nem férne rá az arcomra. Nem venné be a gyomrom.

2014. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

van akinek belefér, van akinek meg nem

ha te ezt elfogadhatónak találod, akkor az a te dolgod és menj bele

ha fenntartásaid vannak ezzel kapcsolatban, akkor inkább várj még egy kicsit míg összejön a pénz a szállásra és ne menj bele

2014. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele.17/L
2014. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy rad hajt.

Ha meg igen utasitsd vissza es kesz.

2014. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Zsebvirág ***** válasza:
Sztem nem kufircolni hív a szerelmi fészkébe :)
2014. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

amúgy így hogy családja van, ez nagyon durva szerintem

de biztos vagy benne, hogy ez nem csak egy baráti meghívás?

lehet nem vár el semmi hasonlót és akkor segíthetnél csak a házimunkában vagy a gyerekkel

2014. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Kisbaba és feleség, téged meg azért hív oda melléjük? Valamit elég csúnyán félreérthettél...
2014. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Ez nem hamis szerelem. Bár szerintem nem szexre kellenél neki ha ott a felesége is meg a babájuk!.. De amúgy meg nem férne rá mivel ott a baba és a feleség.. :) Lány vagyok én is! :)
2014. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szervkereskedő ! Első éjszaka kibeleznek.
2014. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Abban biztos vagyok, hogy le akar velem feküdni, mert mondta is már, csomószor beszél velem arról. (nekem egyáltalán nem tetszik)


sajnos biztos vagyok benne. és fura lenne visszautasítani, ha már náluk lakom egy hónapig, meg mi van, ha akkor kidob, ha nem fekszem le vele?


durva helyzet...:(

2014. júl. 6. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!