Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányokat mi motiválja, hogy...

A lányokat mi motiválja, hogy durva módon utasítsanak el valakit, még akkor is, ha az illető teljes mértékben udvarias volt és emberi hangnemben beszélt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz napjuk van, mégse volt annyira udvarias, sokadik idiót az nap, stb, millió egy oka lehet
2014. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki velem normális azért azzal én is olyan vagyok. Így udvarias, emberi hangnembe utasítom vissza.
2014. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Egy nőben négyszer csalódsz:

1, amikor megfordul

2, amikor megszólal

3, amikor levetkőzik

4, amikor elveszed feleségül.


Ez kb olyan kérdés amúgy, mint az, h miért sírnak a lányok? :D

2014. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha az illető nem érti meg hogy nincs esélye, akkor én durván szólok vissza.

Egyébként lehet,hogy csak rossz napja van stb.

2014. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi számít durva elutasításnak?
2014. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne vedd a szívedre... vannak bunkók a világon :)
2014. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nemrég voltam a barátnőimmel kicsit kimozdulni a szoba unalmából, elmentünk egy szórakozóhelyre. Van barátom, ezért bárki, aki közelített, esélytelen volt, én mégis azért néha táncoltam velük egy kicsit, de már az elején mondtam, hogy van barátom, ne haragudjanak, ebből nem lesz több. Sokan meg is értették, nyugodt hangszínnel váltunk el. Még a tánc után is.


Voltak viszont olyanok, akiket már semmivel sem lehetett lerázni. Hiába mondtam nekik én is, barátnőim is, hogy mi egymással szeretnénk lenni, hogy nem szeretnénk pasizni, hogy nem, bocsi, satöbbi, nem értettek a szóból. Az egyik odapofátlankodott közénk, és még én voltam a bunkó r.banc, miután finom mozdulatokkal kitessékeltem mellőlünk (enyhén részeg volt). Egy másiknak meg az segített csak, hogy erősen durva módon mondtam, hogy szálljon le rólam, és faképnél hagytam, mikor még beszélt volna. Pedig teljesen normális és emberi hangnemben beszélt, udvarias vcsak abban az értelemben nem volt, hogy nem értett az 500. kedves nem-ből sem. Engem ez motivál durva módon elküldeni valakit, mint a válaszom elején írtam, amíg értelmesen és normálisan elfogadják, hogy ne haragudj, nem, addig én is teljesen kedves és aranyos vagyok velük. Sőt, még az után is sokáig. Amíg már tényleg nem bírom tovább...

2014. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már nem finomkodom az elutasítással, mert ha kíméletes vagyok, azt a pasik biztatásnak veszik.
2014. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Soha egy nővel se találkoztam, aki ne udvariasan utasítana el bárkit is.

Kivéve, ha az illető már nem először próbálkozik, és nem ért az egyszeri, kétszeri nem válaszból. Ebben az esetben minek udvariaskodjanak egy olyannal, aki annyira se tiszteli őket, hogy leakad róluk, ha a figyelmük nem kívánatos?

2014. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok beképzelt, paraszt lány van, aki azt hiszi, azzal kívánatosabbnak, menőbbnek mutatja magát, ha úgy küld el egy szte ronda srácot, hogy "Hogy jössz te ahhoz, bmeg, hogy rám mássz?"... mármint hogy ő megteheti ezt, mert van olyan jó csaj, hogy jó pasikat várjon.

De ez nem a többség. A többség még akkor is udvarias sztem, ha a pasas bunkó, pedig akkor érthető lenne a durva visszautasítás.

Az más kérdés, hogy az adott srác, akit sokszor hajtanak el ilyen módon, milyen típusú nőkre hajt. Azért a diszkókban folyton piáló plasztikcica műnők (műköröm, műszempilla, póthaj, felfújt száj, kismillió forintba kerülő szettek) az esetek elenyésző részében nem beképzelt libák, akik azt hiszik, ők csak a legjobbat érdemlik minden tekintetben...

2014. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!