Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lesz, miután lenyelek...

Különlegescsajszi kérdése:

Mi bajom lesz, miután lenyelek egy bogarat?

Figyelt kérdés
A múltkor a munkahelyen nyitva volt a szám,és belerepült egy bogár,ez még augusztusban lehetett,azóta,azaz most,egy pár napja r*hadt rosszul érzem magam,az egész belső részem fájt,meg a melleim,és a hasam alja, és a hasam is,/iszonyat hasfájásra ébredtem,mint akinek nem is tudom.. kilyukadt a hasa,bár ez lehet az energiaitaltól is,amiket ittam,meg a hasalji fájdalom lehet felfázástól is,/meg most este azt érzem,mintha kellemetlen lenne ott bent,valami lenyelése után! Vagy ahogy mondják,a lenyelt állat tényleg elpusztul a gyomorsav miatt ?? Nagyon aggódom,23 éves vagyok,azért még nem szeretnék meghalni !! mégis,néha úgy érzem,hogy már nem bírom,sokszor fulladok,bár ez a bogár vagy mi lenyelése előtt is megvolt,és ez olyan,hogy az orromon keresztül nem kapok szerintem levegőt,és szinte levehő után kapkodok.. komolyan mondom,inkább egészségem legyen,mint pénzem,az egészség megfizethetetlen! Akkor nagyon meglepődtem,és most meg eléggé aggódom.! Akkor,amikor a bogár,(bár nem tudom,hogy mi szállt pontosan a számba,de biztos bogár lehetett) elkezdtem fuldokolni,a többiek mondták is,hogy menjek előre,és igyak rá egy csomó vizet! Most ezekre a kérdéseimre mik lehetnek a magyarázatok ?? Tényleg úgy érzem,hogy sokszor nem bírom tovább,és meghalok.. A szívemmel pl. sosem volt probléma,a múltkor meg az is b*sz*kodott! És hogy kúráljam magam? Most lehet iszom kamillateát,és hétfőn szerintetek látogassak el az orvoshoz? Bár a nőgyógyászhoz biztos elmegyek.! muszáj. Tényleg nem akarok meghalni,sok mindent tervezek,van egy párom,akit imádok,és gyereket is szeretnék! Tudom,hogy az én időm még nem jött el. .Tényleg ennyire káros lenne az energiaital? és a bogárral mi a helyzet,az tényleg elpusztul vagy megfullad avgy mit csinál,és nem okoz problémát? De akkor ti mit mondanátok a fenti panaszokra ?? Előre is köszi..
2014. szept. 6. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz ha lenyelsz egy bogarat.. Teljesen fölösleges aggódnod
2014. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem! De akkor mire fel vannak ezek a panaszaim ?? Ilyen fiatalon.. Most is fáj a hasam,vagy nem is az,hogy fáj,olyan fura,nem a normális.. !! Az biztos,ebből doki lesz..! Pedig mindig kerülöm az orvoshoz menetelt,de ezúttal nem fogom. .. !!! Azért köszi.
2014. szept. 7. 06:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Most megittam egy kis kamillateát,próbálom magam valahogy kúrálni.. , hát nem tudom...
2014. szept. 7. 06:54
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
A gyomorsavban elpusztul a bogár. A tyúkok is élve nyelnek le bogarakat. Inkább csak a bogár lenyelésének gondolata miatt érezted rosszul magad. Ha ugyanez úgy ismétlődne meg hogy nem tudsz róla, valószínű semmit sem éreznél.
2014. szept. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Például motorozás közben volt úgy hogy én is lenyeltem egy-egy legyet. Próbáltam kiköpni, de volt úgy hogy nem sikerült. Nem éreztem hogy odabent ficánkolt volna, hanem belenyugodhatott sorsába. Darázs vagy méh tudna problémát okozni, hisz ha veszélyben érzi magát akkor csíp. Vagy egy cserebogárhoz hasonló kinézetű, méretre meg fele vagy harmad akkora bogár jelentene annyiban problémát, hogy az mozogna odabent amíg el nem pusztul. De gondolom csak egy házilegyet vagy kisebb repülő rovart nyelhettél le. A házilégy fizikai kárt biztosan nem okoz, nincsen fullánkja.
2014. szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A házilégy igenis tud fizikai kárt okozni!! Drága Kérdező nem szoktad nézni a Csendes szörnyetegeket? (Monsters inside me) a lifenetworkon szokták adni..
2014. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!