Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elakarok kezdeni futni, de...

Elakarok kezdeni futni, de vajon meg-e éri?

Figyelt kérdés
el akarok kezdeni futni, vékony fiú vagyok de nemtudom meg-e éri? nem fogok-e jobban lefogyni? :S pls értelmes válaszokat
2014. szept. 8. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem "meg-e éri", hanem "meg éri-e". Nem kötekedésből, de a retinám kiég, amikor ilyet látok leírva...


Na, futni akarsz vagy kocogni? A kocogás égeti a zsírt és fogyaszt, a futás izmot növel, így vaskosabb leszel tőle (ha jól tudom, így van). De mindkettő jó, mert javítja a vérkeringést, növeli az állóképességet és erősíti a tüdőt.

MINŐSÉGi futócipőt válassz mindenképp, aminek vastag a sarka, puha a talprésze (igazából az AirMax erre való lenne, csak eldivatosodott), hogy az izületeidet kíméld, ne menjen tönkre idő előtt a térded és a bokád.

2014. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*megéri-e

(Na, még én sem bírom leírni normálisan xD)

2014. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!