Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat az epém, májam...

Mitől fájhat az epém, májam környékén?

Figyelt kérdés
3 orvos is csinált ultrahangot, egyik sem talált semmit. Gondolom hárman csak nem tévedhetnek viszont egyik se küldött további vizsgálatokra. Van, hogy napokig nem fáj aztán van, hogy napokig is, ilyenkor nagyon hányingerem is van. Mi van még az epe-máj környékén?

2014. szept. 10. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ideje leszokni a cigirol :)
2014. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Soha nem cigiztem...
2014. szept. 10. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
kicsit diétázzál. Figyeld meg,hogy milyen ételek után érzed. Pl uborka,hagyma,
2014. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Epe gond lehet fűszeres/zsíros ételektől, néha egész fura dolgoktól (banán).
2014. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg elkezd fájni,hanyat fekszel,megnyomod a jobb bordaíved alatt és ott rohadtul fáj,feszítő érzést érzel,még esetleg a hátad felé is kisugárzik,hányingered van,szinte biztos h epegörcsöd van!ha ez még új dolog nálad,kezd megfigyelgetni h mi váltja ki!Fűszeres,zsíros dolgok,hagyma,pari,paprika,uborka,sok édesség,tej......én pl ha ilyeneket eszem nem azonnal görcsölök be de elég hamar megunja a szervezetem....akkor büntet :) :(:(:(
2014. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!