Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hete új lakásba költöztünk...

Egy hete új lakásba költöztünk (albérletbe). Egy nénike lakott itt de 2 éve meghalt és nem lakott itt senki. Szóval van itt rengeteg sampon hajra, vagy 10 féle de mind lejártak 2012 ben. Szabad-e használni? Lessz valami baja a hajnak?

Figyelt kérdés
A ruháit elajándékoztuk szegényeknek de ezeket sajnáljuk kidobni. Shauma, Garnier,Panten meg ilyen hajerősítő balzsamok is.
2014. szept. 12. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én inkább kidobnám.

Nem a hajnak lesz baja, inkább a fejbőrnek. Lehet, hogy semmit nem árt, de inkább nem kockáztatnék.

2014. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lejártak mind, ne sajnáljátok kidobni.
2014. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na és ugyan ugy vagyunk azzal, hogy a pincében van vagy 20 liter olaj meg vagy 30 kg cukor de az is levan járva már mind. azok sem jók?
2014. szept. 12. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
a samponok olyan apróságok, hogy fölösleges elhasználni és ezzel spórolni 2-3 ezer forintot. az étolajban nem vagyok biztos, annak komolyabban kéne utánanézni, hogy kémiailag mi történik vele. a cukornak ha nem változott meg a színe, állaga stb akkor elvileg használható. ha összeállt, összetapadt akkor fölösleges vele bajlódni. rovarok is lehetnek benne/körülötte az sem szerencsés. ezek nem tartós használati cikkek, anyagilag sem megterhelő újat venni és sosem lehet tudni, ennyi idő után mi történt vele valóban.
2014. szept. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát a cukor az össze van álva,azaz megvan keményedve. Az olajnak a szine is olyan mind amilyet szoktam venni.

kb 2 vagy 3 éve járt le a szavatossága,van amelyiknek az idén Januárban

2014. szept. 17. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!