Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az osztályból senki se gondol...

Az osztályból senki se gondol rám a nyáriszüniben A szülinapomon a fiuk azzal piszkáltak hogy ronda vagyok és hogy én senkitől se fogok virágot kapni és mindenki piszkál a siúlyommal. Mit tegyek hogy ne piszkáljanak már?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Adj nekik igazat. Nem kell, sőt nem is szabad komolyan gondolni. De hogyan, MINEK piszkálnának tovább, ha nem fog rajtad a dolog?

- Ronda vagy.

- Igen.

- De tényleg, nem kapsz virágot.

- Nem, igazad van.

És? Erre mit lehetne a továbbiakban reagálni? Így mi lenne nekik a szórakoztató?

2014. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van
2014. júl. 8. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Látod, erre én sem tudok nagyon mit reagálni. :) Örülök, és remélem, beválik!
2014. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Próbalsz belőle tanulni..


Súlyod? Sportolj,dieta

2014. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát mutasd meg nekik hogy jó csaj vagy, a nyáron fogyjál le, diéta+sport, vágass új frizurát, vegyél csajosabb ruhákat, stb. Aztán majd ha szeptemberben meglátnak majd csak pislognak hogy de jó csaj lettél.

Én ezt megcsináltam régen. Akik csúfoltak azok közül páran utána már járni akartak velem... hát jól elküldtem őket a fenébe. De jó érzés volt. :)

2014. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
legyél bombacsaj nyár alatt,aztán majd nyalni fogják a feneked, de ne dőlj be nekik, ne felejtsd el a sok rosszat, amit tettek ellened. hajrá
2014. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2014. júl. 9. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Az eddigi tanácsok tényleg jók, a sport, mozgás meg kiegyensúlyozott táplálkozás nagyon jó megoldás erre. De vigyázz, nehogy túlzásba vidd! Ha például elkezdesz futni, akkor ne azonnal maratontávra gondolj, fokozatosan haladj felfelé. Szúrd ki a célt, hogy nyár végéig mennyit akarsz futni, és szintenként haladj vele. Persze a rendszeresség is fontos, nem kell mindennap futni, elég heti kevesebb is, ha azt rendesen betartod. Emellett otthon tornázz, felülések, fekvőtámasz... Mind-mind segít. :) A táplálkozással szintén ezt tudom mondani, hogy ne kezdj azonnal "legelni", hanem lassan szokj rá az egészséges táplálkozásra. Ami fontos, hogy légy türelemmel, és mindig optimista és kitartó maradj! :) Foglalkozz a külsőddel kicsit, találd ki, hogy milyen frizura állna jól, és kérj időpontot a fodrásznál, hidd el, a merész változtatás mindenkinek fel fog tűnni. ;)De mindenképpen álljon jól neked, és a tükör előtt állva azt tudd mondani, hogy: "Igen, így szép vagyok". És ne félj segítségért fordulni anyukádhoz/nővéredhez (ha van) vagy olyan lány/nő rokonhoz, akinek bízol a véleményében és tudod, hogy hasznos tanácsokkal tud ellátni. Sok sikert!! :)
2014. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2014. júl. 15. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!