Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van ez és ártalmas?

Mitől van ez és ártalmas?

Figyelt kérdés
Majdnem 3éve észrevettem hogy a fejem tetején volt egy kis dudor de akkor még kicsi volt és nem foglalkoztam vele de most már kb 1cm széles és fél centi nagy..lehet érezni ha végigsimitom a fejemen a kezem...ha megnyomom a kezemmel akkor érezni hogy kicsit mozog a fejbőröm alatt...egyálltalán nem fáj és a "guga" helyén a fejbőröm szine sem változott meg semmi ilyesmi nem is lehet látni mert ugyan olyan mint a fejbőröm mi lehet ez? talán valami daganat féle vagy mi? ilyen fajta betegséget lehet örökölni ? mert nagypapámnak volt a nyakába,oldalába,és a hátába is..lehet tőle örököltem? mit csináljak vele? bajom lesz belőle? :(

2014. szept. 13. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik zsir,vagy kása daganatnak .Ezt a hajlamot lehet örökölni is .Nekem is volt jó néhány már,a fejemen is .Most van már évek óta 1,kb akkora amiről írsz.

Ha növekszik érdemes kiműtetni,vagy nekem a fejemen ki is szokott fakadni.Végül orvos tisztitotta ki .Nemrég volt a vállamon is .Vagy őt évig sorozatosan kinyomkodtuk .Ezt is kiműtettem végül.Ezeket tokostul kell eltávolitani,különben mindig feltelik ott .Vagy 20 éve a hónam alatt volt,egy tojás nagyságú már .Az már komoly műtét volt,1 hét kórházzal .

2014. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!