Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni az ellen ha...

Mit tudok tenni az ellen ha fáj a bokám és a térdem? (bővebben lent )

Figyelt kérdés

most olyan 3 hete kezdett el fájni mind a két bokám, ha futok, és néha ha sétálok is... azért lehet mert Németországban hirtelen híztam egy csomót? ( 8-10 kiló) vagy csak többet kéne tornáztatom, vagy kenni valamivel?... kicsit mintha Kalcium hiányom is lenne, az is egy lehetséges megoldás rá, hogy elkezdem szedni?

162 Cm, 63 Kg, 13/f



2014. szept. 15. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is le kell adnod azt a 8-10 kilót, ami elég sok.

Ha nem múlik el a fájdalom az ízületekből egy-két hét alatt, el kell menned orvoshoz, mert a súlyfelesleg nem válthat ki olyan tünetet. Esetleg a hirtelen súlyváltozás miatt valami felborult a szervezetedben.

2014. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát, csak azt hogyan?... mert edzek már egy jó ideje is, tehát nincs az hogy csak fogom és elkezdek koplalni... másra meg nincs időm/pénzünk...
2014. szept. 15. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem, hogy egy-két hét alatt le kell fogynod, mert az megint drasztikus változás lenne.

Úgy értettem, hogy menj orvoshoz, ha továbbra is fájnak az ízületeid. Tornázhatsz, de ne erőltesd agyon az ízületeid.

2014. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, holnap megyek is, csak mondom, kocogni nem tudok, úgy fáj, tehát most csak felsőtestre, meg combra tudok edzeni...:C
2014. szept. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!