Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi mutathato ki a 'kristál...

Weknia kérdése:

Mennyi mutathato ki a 'kristály' drog a szervezetben?

Figyelt kérdés
Nyáron Julius környékén kiprobaltam eletemben eloszor (elso es utolso alkalom volt hogy drogoztam) semmi hatást nem éreztem de nem is ez a lényeg. A suliban lesz drogteszt és még ki fogja mutatni hogy juliusban kiprobaltam??

2014. szept. 16. 18:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig*
2014. szept. 16. 18:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Az már sehol sincs, nyugodtan tesztelhetnek. De mi ez , hogy suli meg drogteszt?! Személyiségi jogok? Ez necces.
2014. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz pozitiv a teszt? Alairattak a szulokkel egy lapot hogy engedelyezik. Egyebkent 12.-es vagyok
2014. szept. 16. 19:18
 4/7 cli_hlt ***** válasza:
Nem, nem lesz pozitív. Ha nem éreztél semmit, akkor ráadásul lehet, hogy valami hatástalan dolgot adtak el (kreatin, curkor, citromsav, só, hasonló fehér / kristályos anyag, vagy ezek valamilyen keveréke)
2014. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vajon mi történik, ha a diák nem egyezik bele a tesztbe? Minden alap nélkül kényszeríthető vagy mi?
2014. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként cli_hlt jól mondta:

a) vagy nem methet kaptál, vagy

b) olyan minimális mennyiségben volt jelen a metamfetamin, hogy nem is érezted (mondjuk ez jóval valószínűtlenebb).

(Kristály alatt gondolom methet értesz...)

2014. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az nem drog volt amit kiprobáltál ha a orrodba szivtad az keserű só lehetett az igazi kristály vagy más drog nagyon kemény főleg aki még elsònek csinálja
2015. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!