Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehetett?

Szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés

Ma reggel a párommal voltam csak együttalvásal ahogy szoktuk néha.

A lényeg én már ébren voltem és csak azt vettem észre hogy remeg/kicsit rázkódik, Ilyenkor felkelt nem a legjoban érezte magát fájó fej gyors szívverés ahogy éreztem neki és eszméletlen forró volt.

Egy vérnyomás mérés után elküldtem lefeküdni mert felkiáltójelesen magasnak mutata ki a gép :/

Tehát forró volt nagyon magas vérnyomásal és gyors szívverésel nem volt egyensúlya sem és elégé fájt a feje mellé a hánynger valakinektipp?

Azóta már pár óra alatt jobban van a szívverés még gyors a forrósága enyhébb.


2014. szept. 18. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szívesen tippelek, de én ismerem magamról ezeket a tüneteket. Ha nem javul én a helyében elmennék egy EKG-ra. De lehet, hogy mostanában túl stresszes, kialvatlan, kifáradt vagy esetleg lázas állapotban volt?
2014. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Munkája a gépezés mert a szakmája is az már 1 hónapja dolgozott egy videón ami miat sokszor nem aludt éjszaka napközben mások viszik neki a gépeket szerelni este meg vagy a videóját szerkesztgeti vagy ismerőseivel játszik :/ bár mostanság csak nem tudott aludni nem volt képes rá azóta vissza fogta agát és mot egy időre el is terelem a géptől remélem nem annyira rosz dolog ez.
2014. szept. 18. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!