Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Zsírcsomó? Vagy...

Mi lehet ez? Zsírcsomó? Vagy anyajegy elváltozás?

Figyelt kérdés
A könyökhajlatom mellett egy kicsivel pár napja azt vettem észre, hogy kidudorodik, piros és kemény az anyajegyem, ráadásul tapintásra fáj is. (Amúgy sima, lapos felszínű, normális anyajegyről van szó.) Arra gondoltam, hogy talán szúnyog csípett meg, de nem láttam mellette csípést, és nem is viszketett. A pirosság mára elmúlt, már nem is dudorodik annyira ki, de érzem, hogy van egy csomó a bőrömben, pontosan az anyajegy alatt. Mi lehet ez? Kemény, de most nem fáj.

2014. szept. 19. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Még várj egy ideig vele, lehet, hogy eltűnik a csomó. Ha nem, akkor menj bőrgyógyászhoz. Ha egy anyajegy változik, abból nem egy-két nap alatt lesz halálos betegség. Azért elhanyagolni sem szabad, persze.
2014. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!