Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a gyerekorvos azt mondta,...

Ha a gyerekorvos azt mondta, hogy még 10 centit fogok nőni, akkor tényleg fogok nőni annyit?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.Tényleg ezt mondta.csodálkoztam is,hogy ezt mondta,nem tudom elhinni.Sajnos ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen...

Ezt mondta tényleg.Még csak nem is azt, hogy ennyit nőhetek, hanem, hogy ennyit is FOGOK NŐNI.Ha ő mondta akkor biztos igaz, ugye?Sajnos nagyon alacsony vagyok...



2014. szept. 21. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az orvos tanult ember. Tudja mit beszél
2014. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,de ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen akkor valószínűleg nem az.Az a 10 centi nekem nagyon sokat jelentene,de erősen kétlem,hogy növök még annyit.Nagyon sokan mondták már,hogy max.1-2 centit növök.Kinek van igaza?
2014. szept. 21. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyúltál már hirtelen sokat? Vannak fiúk, akik 9.-ben még nagyon kicsik, 10.-be meg már langalétán jönnek, hogy szinte rájuk se lehet ismerni. Mindenesetre egyél eleget, hogy legyen miből növekedned.
2014. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%
Őszintén? Szerintem már nem fogsz annyit nőni. Azért 17 éves korra általában már elérik az emberek a végleges magasságukat, még a fiúk is. 1-2 cm még elképzelhető, de 10 már nem. Már túl vagy azon a korosztályon amikor még hírtelen megnyúlhatsz. Szüleid milyen magasak?
2014. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!