Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a gyerekorvos megvizsgálta...

Ha a gyerekorvos megvizsgálta a növekedési görbémet, és azt mondta, hogy 170 centi fölött leszek, akkor igazat mondott, tényleg lehetek még annyi?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,és 167 centi.Mindent elmondtunk a gyerekorvosnak:családból ki milyen magas,és hogy már 3 éve nem növök.

2014. aug. 13. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyi LEHETSZ, nem jeleneti azt, hogy tényleg annyi is LESZEL.

A növekedési görbéböl meg nem sokat lehet mondani, ha tényleg tudni akarod, hogy van-e még esélyed a növekedésre, akkor a kézcsontok vizsgálatával lehet megállapítani, hogy a növekedésed lezárult-e már vagy sem.

2014. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem zárult le,akkor valószínűleg még növök?
2014. aug. 13. 11:27
 3/5 anonim válasza:
Szia :) Én 17 éves koromban 175 Cm voltam. Most 18 éves vagyok és Kb 180 cm. Pontos választ nem tudok mondani mivel még nem méretkeztem ebben az évben :) De!! Ne csüggedj még növésben vagy :) nem biztos hogy azért amiért 3 éve nem nőttél semmit amiatt nem fogsz többet. Igenis nőhetsz még ! Van egy olyan barátom aki általános iskola elvégzése utan úgy került be közép iskolába hogy ő volt a legkisebb sokáig de amire elvégezte a közép iskolát (5 év) arra ő lett a legmagasabb. Most 190 cm :)) És kepzeld neki az édesapja és az édesanyja sem többek 170 Cm-nél sőt az apja még annyi sincs :) Szóval ne aggodj még van időd növekedni ;) Amugy egy kérdés: Menyire hosszak a lábaid ? Ugyértem a kortársaidéhoz viszonyitva ;) Majd írd meg ;)
2014. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon rövidek,az öcsém pl.csak azért magasabb,mert hosszabbak a lábai,de a felső teste nem
2014. aug. 13. 11:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi jelentősége van annak,hogy rövid a láb?
2014. aug. 13. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!