Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves lány diszkó drogokról...

16 éves lány diszkó drogokról hogyan kezelje a LESZOKÁST?

Figyelt kérdés
Véget vetettem a drogos hülyeségeknek, (sajnos még csak) két napja nem használtam semmit, a társasággal ugyanúgy találkozom csak megtanultam NEM-et mondani. Sajnos félek attól h kifordulok önmagamtól, kívánni fogom, stb. Segítsetek hogyan tudnék segíteni magamon! Mindenki tudja h nem szabad adni nekem, mégis bármikor benne lennék újra! A barátom támogat, teljes mértékben ellenzi ő is azt, h szereket használjak. Családommal nagyon jó a kapcsolatom, úgy érzem időben hagytam abba..
2014. szept. 23. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az már dícséretes, hogy magadtól is rájöttél, hogy ezek a szerek nem neked valók. Ahhoz is gratulálok, hogy meg akarsz tanulni nemet mondani. Azonban, amíg ugyanahoz a társasághoz tartozol, addig nehéz lesz megszabadulnod a drogoktól. Látni fogod, ahogy előtted használják és te is kívánni fogod. Ajánlom, hogy olvass utána annak, hogy mit is tartalmaznak ezek a szerek. Sokba kevernek higítót, patkánymérget, körömlakklemosót, gyógyszereket meg ki tudja, hogy mit. 16 éves lányként előtted van az élet. Mérlegeld, hogy mi a fontosabb: a barátod és a családod, vagylepukkant elmével akarsz meghalni valahol, úgy, hogy többre vihetted volna. Ha szükséges, akkor bármelyik kórházban kaphatsz segítséget akár névtelenül is! Sok sikert!
2014. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. okos választ írtál és még jobban ellenzem ezeket a dolgaimat
2014. szept. 23. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól tetted! Járj sétálni naponta! Esetleg járt kevesebbet szórakozni! Mert ha ott vagy a társaságba lehet megkívánod ! vagy a hangulat magával ragad!

Szerintem kéne neked valami hobbi amivel levezeted a fölös energiákat! Legyen egy kiskutyád és legyen az a hobbid ! :)

2014. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!