Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 11. napja nincs székletem....

Már 11. napja nincs székletem. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

hashajtózni nem akarok mert régen "függő"voltam.. bulimia-koplalás-zabálás korszakomban.. de már leszoktam róluk + normálisan eszek és edzek is.

ettem aszalt gyümölcsöt túrót, joghurtot mindenfélével próbálkoztam de semmi! csak tegnap volt egy minimális de már nagyon zavar (nem vagyok fepuffadva meg nem is fáj a hasam)

szóval mit csináljak?



2014. szept. 24. 19:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+ lehet valami bajom emiatt?
2014. szept. 24. 19:12
 2/12 anonim ***** válasza:
Ott pang a beleidben a bélsár. Igen, lehet belőle probléma. Legjobb lenne egy beöntés, de
2014. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 manó1235 ***** válasza:
ricinus olaj teljesen természetes de csak csínján elég 1-2 csepp is mert ha több lenne az kivégezne egy elefántot is :D
2014. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

elment a válasz befejezetlenül, folytatom:

kúpot is lehet a patikában kapni.

Jobbulást!

2014. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hashajtókat kerülni szeretném + suliba is járok (19/L) így bevenni se tudnám őket.. még várok szombatig és talán majd akkor csak beveszek 1-2szemet de addig hátha..

egyébként inni is iszok eleget ezért nem is értem :/

2014. szept. 24. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Igyál keserűsós vizet, pl. Hunyadi gyógyvizet.

A kúp is segít, ezeket ha suli után hazaérsz és használod, még aznap hatnak.

2014. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Glicerint kúpot vegyél, az kihozza negyed órán belül a bentrekedt dolgokat, nekm 5 percen belül meghozza az ingert.
2014. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak ettől nem lehet semmi bajod. Viszont utalhat komoly betegségre.
2014. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vállnak be amiket írtak, mindenképp menj vele orvoshoz. Igen is lehet vele komoly bajod, nekem egy orvos ismerősöm mesélt egy durva sztorit egy kisfiúról akinek szintén nem volt széklete.
2014. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Vedd meg a kúpot, segíteni fog, ha mégsem, akkor azonnal menj orvoshoz, mert bélcsavarodást kaphatsz.
2014. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!