Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja a szívemne...

Szerintetek mi baja a szívemnek? Eddig elviseltem és nem mentem vele orvoshoz de a múltkori után mégis megyek.

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy a semmitől, egyik pillanatról a másikra hirtelen elkezd rohadt erősen és gyorsan verni a szívem, izzadok, rosszul érzem magam.

Szemmel látható olyan erősen ver.


Ha tudok, lefekszem ilyenkor, de ha suliba vagyok akkor csak leülök nyugiba.


Néha kb csak fél perc, de általában 10-40percig így van. Volt már 2órás is.


Van hogy egy héten többször előjön, de olyan is hogy hetekig vagy pár hónapig egyszer sem.



Először 7.be volt ilyen.


Legutóbb most pénteken 20órától hajnali 4ig így volt.ez volt a legszarabb. Nem tudtam aludni, végig feküdtem ágyon/kanapén.

Azelőtt májusba volt csak.. Gondoltam kinőttem...


Mi okozhatja ezt? (nemhiszem hogy a stressz, mert életem legstresszesebb időszaka május-augusztusba volt, mostanába meg tök nyugi minden)


nagyon rossz érzés, de ahogy jön, egyik pillanatról a másikra múlik el és lesz teljesen normális.

Olyankor egyből normális kedvem lesz ismét és jól vagyok teljesen


2014. szept. 28. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ha azt írom, hogy ez kicsit pánikroham gyanús, avval nem leszel kisegítve. Menjél evvel orvoshoz!! Nem játék az egészséged, nem kell itt adni a nagymenőt, hogy jaj te elviseled. Nőjj fel, könyörgöm.
2014. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Címbe írtam hogy a múltkori után mégis megyek :)

az a 8órás nagyon megrémített.


Hnap reggelre megyek orvoshoz :)



de mitől lenne pánikbetegség?

Ahogy pánik is kéne nem?

Mert múltkor egyszerűen csak a konyhába totál nyugiba ettem amikor elkezdte.

2014. szept. 29. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvosi vizsgálat nem fog tudni kimutatni semilyen rendellenességet. Esetleg ha elmész neurológiára, de ott sem okosabbak. Javaslom megtanulni valami légzési technikát (jóga,stb), amitől visszaáll a szívritmus.
2014. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!