Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én már...

Miért van az, hogy én már nagyon korán elkezdtem szőrösödni, de mégis nagyon alacsony voltam és most is akkora vagyok, mint 14 évesen voltam? 12-14 évesen már nem nőttem tovább.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,fiú,és 167 centi

Nem értem mért van ez.

Nekem akkor most egyszerre kéne korán és későn érőnek lennem?Biztos,hogy nem.Szerintem az lehet,hogy mivel már 12 évesen tiszte szőr voltam,nem nőttem emiatt tovább.Lehet,hogy meg is válaszoltam magamnak,és ténylegemiatt nem nőttem,de ha lehet más oka is akkor azt légyszi írja le valaki.



2014. aug. 11. 13:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon rossz nekem,mert elkezdtem korán érni,aztán a szörzetem miatt cikiztek,nem is nőttem tovább,aztán a magasságom miatt is.Ez normális így?
2014. aug. 11. 13:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem kérdező, hogy későn érő lennél.

Gondolom a farkad körül is szőrösödtél már 12 évesen nem? Akkor későn érő semmiképp sem lehetsz.

Amúgy az, hogy a szőröd növése miatt nem lettél magasabb, ez butaság :D Komoly is lenne ha ez igaz lenne.


A szüleid milyen magasak, és a közelebbi családtagjaid? Ha ők is ekörül mozognak mint te, akkor ne csodálkozz, hogy alacsony vagy.

Amúgy én mos vagyok 20 éves, és 160 centi, így is magasabb vagy nálam :P Már legalább 2-3 éve nem nőttem semennyit.

Ja, és amúgy szerintem még simán lehetsz magasabb, elvégre 17 vagy :)

2014. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon fontos,mert...Nem,már tudom,korán érő vagyok.12 éves koromra nőttem egy nagyot,igaz akkor is alacsony voltam a többiekhez képest,és akkor kezdtem el szőrösödni is tehát elértem a végleges magasságom.Igaz?Szerintetek?
2014. aug. 11. 13:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az anyukám,nagymamáim,dédimamám,és az egyik nagynéném alacsony.Apukám:176 centi nagybátyám 178 másik két nakybátyám,az egyik 170 körül másik 176 körül,anyai ágon nagypapám állítólag alacsonyabb volt nálam,másik nagypapám 170
2014. aug. 11. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, igen lehet, hogy elérted a végleges magasságod, de lehet hogy nőni fogsz, ezt nem tudom.

Én mindig, de mindig én voltam a legkisebb suliban, olyan 150-155 centi körül 17-8 éves koromig. A családomban is én számítok a felnőttek közül a legkisebbeknek a magam 160 centijével... Megmondom neked őszintén nagyon zavart régebben hogy kicsi vagyok ,de most már nem gáz :)


Szóval az is lhet ,hogy nagyapád magasságát örökölted.. nekem apai nagyapám volt kisebb mint én, talán ha 3-4 centivel.

2014. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a 150-155 centit mikor érted el?
2014. aug. 12. 14:57
 7/7 anonim válasza:
Én 8éves korom ota borotválok gyantázok:/
2014. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!