Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kedves szülők! Mit tennétek,...

Kedves szülők! Mit tennétek, ha a gyereketek ilyen helyzetbe kerülne? Tudnátok tanácsot adni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy 2 hete nagyon rosszul érzem magam,és nem tudom mit csináljak.

Fáj a fejem,szédülök,de leginkább a fejembem èrzem ezt.Nyomàst érzek még a fejemben ezen kívül,nehéznek èrzem.Nehezen nyelek,alig megy le pár falat ètel,annyira fáj a nyelés,ha csak reflexszerűen nyelek,akkor is nehezen megy,olyan,mintha valami idegentest is lenne a nyelőcsövemben.1 hete körülbelül napi 200 kalóriát tudok bevinni ezek miatt,de utána is erős hányingerem van.Ha nem eszem akkor is,szóval szinte állandó az erős hányinger.Ezek miatt le is fogytam már 4 kg-t,pedig nem akarnék fogyni.(Bàr még az a legkisebb gond.)Kisugárzik a fájdalom a hátamba erősen.Ezen kívül fáj a szegycsontomnál,levegő vètelre mellkasi nyomásérzetem van.Köhögök,nehezen veszem a levegőt,kilégzéskor talán mintha egy kis sípolás is lenne.Erősen fáj a hasam.Nem is tudom melyik fáj,a gyomrom vagy a beleim.Lehet,hogy mindkettő.

Nagyon tanácstalan vagyok,mert a háziorvosom szerint nincs semmi bajom.Hát,elég èrdekes szerintem,ha ilyen egy egészséges 18 éves.


2014. szept. 29. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kórházi kivizsgálást javasolnék, ha van annyi pénzed és egy ismerős orvos feküdj be. Nagyanyám fél évig járt a háziorvoshoz és különféle sztk rendelésekre, fogalmuk nem volt mi a baja, csúnyán köhögött, fájt a háta és ráment a szívére. Egy hét kivizsgálás a kórházban, kiderült vmilyen asztmája van. Kapott rá gyógyszert, azóta kutya baja.
2014. szept. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elmennék magán orvoshoz, kellene egy belgyógyászati kivizsgálás, vérvétel. Amúgy nem sok a savad, a tüneteid fele olyan, mint amikor nagyon előjött a refluxom, akkor nekem is hányingerem volt, nem tudtam szinte semmit enni, fájt a gyomrom, sokat fogytam. Lehet köhögés és rekedtség is ilyenkor.

Szerintem csináltatnod kellene egy vérképet, hasi ultrahangot egy normális belgyógyásszal, aki meg is vizsgálna alaposan, vagy elküldene további vizsgálatokra.

2014. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!