Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet idegi alapon?

Ez lehet idegi alapon?

Figyelt kérdés

Sokszor ingadozik a vérnyomásom. Egyszer vérzik az orrom és fáj a fejem, máskor pedig szédülök, mert alacsony. Egyre nehebben tanulok, fogom fel a dolgokat. Lassú

vagyok cselekvésben és gondolkodásban egyaránt. Emberi kapcsolataimban elhidegült, gyakorlatilag érzelemmentes vagyok. Teljesen kifordultam már magamból.

Ingerléleny és kiszámíthatatlan lettem. Többször is megpróbáltam az öngyilkosságot. Egyszer öntudatlanul átkeletem az útkereszteződésen is. Olyan is

előfordult már, hogy hirtelen az ágyamon találtam magam, és rángatózott az egyik lábam. Már enni sem szeretek és tudok annyit, inkább csak alszom. Néha ki is nevettetem magam, mert beszéd helyett csak dadogok.


27/N


2014. szept. 30. 09:11
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg depresszió vagy hasonló, Ha még idegi alapú is akkor is elég súlyos ahhoz, hogy kivizsgáltasd magad. Mondjuk nekem is szokott memória zavarom lenni, vagy hogy elindulok egy irányba és rájövök hogy hülyeség. De ezek súlyos betegség tünetei is lehetnek. Mr, ct, hátha találnak belső tüneteket, és ha mész dokihoz kicsit túlozd el, vagy fizesd le, hogy vizsgáljon ki normálisan, mert ilyenkor hajlamosak hülyének nézni az embert.. Majd írd meg ha találtak valamit
2014. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igazság szerint háziorvoshoz nem szeretnék menni. Nem veszi komolyan a betegeit, főleg a

fiatalabbakat. Pszichiáterhez pedig azért nem, mert tárolná a kórház rendszere. Ezentúl bármelyik másik

orvoshoz elmennék, rögtön megnyitná a pszichiátria menüpontot és arra fognák minden panaszomat. Szerintem

elmegyek szemészetre, mert ott elvileg ki tudják szűrni valamelyik agydaganatot. Ha negatív, akkor meg

a gyógynövényekhez, homeopátiához fordulok. Valamit lépnem kell, mert tényleg furcsán viselkedek, mások szerint is.

2014. szept. 30. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!