Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 30 évesen borderline személyis...

30 évesen borderline személyiségzavarom van 14 éve, és gyógyszereket is olyan régóta szedek. Mennyi esélyem van hogy leszázalékolnak ezzel a betegséggel?

Figyelt kérdés
Véleményekre ,válaszokra vagyok kiváncsi.

2014. okt. 5. 21:08
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ezt diagnosztizálták 10 napja....Azt mondta az orvosom nagy valószínűséggel kigyógyulok. Erősen remélem...Neked pedig kitartást kívánok!
2014. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hosszúhajú ***** válasza:

Kigyógyulsz? Hát, Isten adja hogy így legyen.

én 20 éve vagyok borderline ( szerintem nem gyógyítható meg csak jól lehet élni vele ) - le vagyok százalékolva.


Kérdező, neked írok privátot. De ide annyit, hogy más is kapjon némi infót, hogy a borderline-t nem tekintik fene nagy dolognak. Kell még mellé pár erős pszichés dolog, önmagában általában arra elég, hogy kisebb és alacsonyabb százalékot állapítsanak meg. De ez nagyon függ attól is, hogy mikor az orvosszakértőhöz mész, milyen dokit fogsz ki aznap. Így könnyen adódhat akár 15 % eltérés is - ki mennyire veszi komolyan . Tudom, ez dühítő. és persze baromira függ a pszichiáteredtől szakvéleményétől.

2014. okt. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miért akarod magad leszázalékolni?Nem tudsz dolgozni?
2014. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Több mint másfél éve keresek munkát,de be sem hívnK s ha igenakkor jutaLékos
2014. okt. 8. 21:18
 5/5 anonim válasza:
Igen kigyógyulok,mert akarok kigyógyulni,és ebben a legjobb pszichológusok és pszichiáterek segítenek. Nekem hála égnek egyébként sem olyan súlyos. :)
2014. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!