Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Parabola antennához szerettem...

Parabola antennához szerettem volna csatlakoztatni a koaxiális kábelt és a dugó felhelyezése miatt a fogammal megakartam igazítani a végét és hozzáért a nyelvem egy pillanatra, miközben a másik felén már be volt kapcsolva a beltéri. Lehet etől bajom?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint ebben van áram, ugyanakkor nem éreztem hogy megrázott volna, csak furcsa ízt éreztem...

2014. okt. 7. 09:29
 1/1 homo ludensz ***** válasza:
Ha akkor nem lett akkor már nem is lesz tudtommal nincs benne akkora feszültség. Talán ha antennaforgatóval van ellátva akkor nagyobb feszültség kell a pozicionáló motornak bár még sosem mértem hogy mennyi. A furcsa íz lehetett a kábel vagy a vezeték íze de hát nem nyalókának tervezték.
2014. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!