Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elpattant ér lehet vagy...

SullaFelix89 kérdése:

Elpattant ér lehet vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Tegnap este buliba voltam és hát rengeteget ittam, de minek.....


Szóval ma reggel mikor felkeltem jött a másnaposság és a hányinger.

Sajnos hánynom is kellet ami először amennyire lehet teljesen normális volt, aztán a végén egyben egy hatalmas csomóban jött ki a hajnali pizzák feltétje ezzel se volt semmi.....


Majd ezután még öklendeztem egyet és élénkpiros frissnek tűnő vér jött fel nagyon megijedtem.......


Ebben formában ez azt mondják az erőlködés miatti hajszálér elpattanás miatt van. Ez igaz vagy lehet valami komoly.......



2014. okt. 11. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet, a sok alkohol által okozott heveny gyomorgyulladás eredménye, de okozhatja a nyálkahártya hányás miatt történő berepedése is (Mallory-Weiss szindróma). Ha nagy mennyiségű vér jött, akkor érdemes orvost felkeresni.
2014. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kevés jött szerencsére azóta ok vagyok.
2014. okt. 11. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!