Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér lehet? Többi lent. SÜRGŐS

Aranyér lehet? Többi lent. SÜRGŐS

Figyelt kérdés

23/F

üdv! nem tudom, hogy mi lehet, elég kellemetlen témakör is, ezért kérdezem meg előbb itt. utóbbi pár napban volt egy kis problémám a "székeléssel" .. eleinte pici viszketés semmi komoly, de aztán a mai nap a wc papíron volt pár pötty vér, és éreztem egy kis duzzanatot is ott....nem fáj, nem érzékeny meg semmi ilyesmi, de elég zavaró, plusz dörzsöli a wc papír. székletem állagával nincs gond, iszom sokat, rendesen étkezem. gyors, lehetőleg itthoni megoldás érdekelne, mert nemsokára utazom külföldre, repjegy minden megvan már, és beutalós történet nem játszik, nem férnék be az előjegyzésbe...tanácsok? :(



2014. okt. 11. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazabol nincs semmi ami ezt azonnal elmulasztja, hetekbe telik.
2014. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
esetleg valami "házi praktika" vagy vény nélkül kapható krém esetleg?
2014. okt. 11. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Reparon krém segíthet.
2014. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt kipróbálom, köszönöm a választ :)
2014. okt. 12. 14:58
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Reparon kúp is van. Azért jó, mert belülről, a végbélben segít. A kettőt lehet kombinálni. Nappal kenőcs, éjszakára egy kúp. Remélem, segíteni fog!
2015. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!