Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a vastagbél tükrözéstől...

Félek a vastagbél tükrözéstől mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
4 éve megy a hasam,csak híg székletem van.Holnap délután tükrözés.Nagyon félek mit tegyek?

2014. okt. 12. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem kérted altatásban?
2014. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet? Én erről semmit nem tudtam.:(
2014. okt. 12. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem is tudtam arról, hogy ezt ma még csinálják altatás nélkül is, hacsak valami komoly egészségügyi ok nem gátolja az anesztéziát!

Ott helyben is megkérheted az orvost, hogy altatással csinálja, majd aláiratnak veled egy papírt.

Utána az égvilágon semmit nem fogsz érezni.

2014. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy lehet. Régebben nem nagyon lehetett, de mostanra már általában így csinálják. Amikor nekem volt akkor egyből azt mondták, hogy altatásban fogják csinálni, mert látják, hogy mennyire félek. Jobb az úgy mindenkinek.
2014. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott helyben nem kérheti meg mivelhogy ahhoz előtte kell vér és vizeletvizsgálat is. Maximum kábítóinjekciót kaphat de az annyi, mint halottnak a csók.
2014. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk nem lehetett altatást kérni, de így utólag nem is bánom, mert így tudtam jelezni ha nem stimmelt valami. Nyugodj meg, bódítást biztosan fogsz kapni, masszírozzák közbe a hasad. Kanyaroknál valóban nagyon kellemetlen, de nálam se tartott 20 percnél tovább.
2014. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!