Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vegbelrepedes? Vastagbelrak?...

Vegbelrepedes? Vastagbelrak? HELP URGENT?

Figyelt kérdés
Nagy problemam van . Olyan februar fele fedeztem fel a vegbelnyilasom korul kis szemolcsoket. Kutakodtam HPV . Mostansag olyan 1 honapja mar neha a Wc papir veres, de a szekleten nem latok verfoltot csak a papiron . Neha teves jelzes megyek a furdobe de semmi . Valtakozik a szeklet neha szilard neha folyekony .20 eves fiu vagyok . Ez lehet vegbel rak? V pedig csak daganat? Polip? Belso aranyer? Szekrekedes? Meg nem volt semmilyen ilyen betegsegem . A csaladban tatam volt tudorakos . Anyunal tavaly diagnosztizaltak polipot a petefeszken de helyrejott! Kerem segitsenek nagyon felek .

2014. ápr. 13. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
kezd azzal higy elmész orvoshoz holnap reggel. szerintem végbél rák, nagyapám is ilyesmi tünetekkel kezdte, rá 2 évre halt meg.
2014. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én aranyérre tippelek, mivel csak a wc papíron van vér.

De szerintem menj el orvoshoz.

És ne félj! Nem szokás 20 évesen végbélrákosnak lenni.

2014. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo nagyon megnyugtattal !

Hat az a baj hogy csak majusban tudok orvoshoz menni kulfoldon lakok es ugye ... most jon husvet es semmi :(

2014. ápr. 13. 22:04
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nyugodj meg!


Én is 20éves leszek idén és ugyan ilyen tüneteim vannak.

Én aranyérre tippelek.

Vegyél aranyér elleni krémet amivel kend és remélhetőleg elmúlik. Nekem is sajnos most jött ki megint.

Hemorid végbélkenőcsöt ajánlott a gyógyszerész, már lassan egy hete, és (szerencsére) nem volt véres a papír.

Külföldön tartózkodsz, ott nem tudom mik vannak biztos vannak jók. Azt mondják a hemoclin is nagyon jó rá csak az többe is kerül, (és persze úgy kell megrendelni mert sok helyen nem tartanak -.-).

Nem kell egyből orvoshoz futnod, vegyél krémet és remélhetőleg használ. Azt szokták mondani ha visszajön nem is egyszer akkor menj orvoshoz.

Igazából stressz, ülő munka, és rendszertelen étkezés miatt elég hamar ki tud alakulni. Egyél rendszeresen rostdúsan és egy picit próbáld meg hanyagolni a gabonaféléket.

Remélem sikerült megnyugodnod! :)

2014. ápr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Azt elfelejtettem írni, hogy nem egy ismerősömnek is vannak ugyan ilyen panaszai.

Kb. az érettségi körül, egyetemnél jön elő elég sok embernek.

Úgyhogy nyugi!!! :)

2014. ápr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Koszi a nyugtatast! Kicsivel jobb de nem sokkal.Raadasul mostmar viszket is *-* .Lehet h aranyer sot nagyon remelem nem szeretnek huszoneves koromban rakban meghalni :(. Sajnos nekem ez mellett meg vannak HPV nemi szemolcseim is sot az meg rizikofaktort is jelent... Husvet utan megyek el orvoshoz mert a het vege fele megyek haza :). Ha aranyer lenne ugy hallottam hogy az faj de nekem nem nagyon faj semmim .
2014. ápr. 14. 21:06
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem sem fáj pedig aranyerem van.

Jó szokott de csak bizonyos mozdulatoknál.

Viszket? 100% h aranyér!!

Az szokott viszketni!

Ne izgulj, addig is vegyél krémet hidd el enyhíteni fog!! :)

2014. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hogy ha aranyerem van akkor fellephet valamifele valadekozas ? Valami nyalkas ize, szeklet helyett ?
2014. ápr. 15. 23:40
 9/22 anonim ***** válasza:
nyálkás izé? kifejtenéd bővebben?
2014. ápr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Huuuh.. hat valami nyulos nem tom micsoda feher ... olvastam a neten valadeknak hivjak, de mar elmult par napja semmi csak 2x vagy 3x jott olyan.Kezdem jobban erezni magam.
2014. ápr. 17. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!