Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kristálymetetet használtam...

LemonDrink kérdése:

Kristálymetetet használtam influenzás állapotba Most vért köpök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A torkom kibebaszottul fáj.

Vért köpök, valamikor darabosan

csak fel gurgulázom, másképp nem jön ki.

A tüdőm is szúr és fáj.

Azt hittem jobb lessz ha kicsit "felpörgök".

Mert totál végem volt az influenzától, fájt már akkor is a torkom,éjjel jelentkezett hirtelen elkeztem izzadni mint a ló a takaróm, párnám is tiszta izzadság lett...

aztán feltettem 3 csíkot. nem aludtam 2 napja, nem is ettem semmit 2 napja, csak folyadékot ittem azt se nagyon sokat :)

Szerintetek mit tegyek hogy jobban legyek egy kicsivel? tudom nem lehetek nagyon jól, mert hát influenzássan metamfetamint szívtam fel de csak egy kicsivel hogy ne legyen véres a torkom 2 napja köpködöm a vért. a torkom is fáj tüdőm is :)



2014. okt. 12. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek a kábítószerhez, de szerintem sürgősen kérj orvosi segítséget, mert ebbe bele is halhatsz.
2014. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az ügyeletre.
2014. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek most mi játszódhat le bennem?

most akkor a tüdőmből jön a vér,

vagy simán a kristálymet marta ki a torkom és azért?

Ne ilyezgessetek ... azért még élek

2014. okt. 12. 14:35
 4/10 Borosta2 ***** válasza:
81%
Irány a kórház barátom valószínűleg seb keletkezwett a tüdődben ami nem tud az állandó irritáció miatt behegedni... A seb méretétől függ minden talán nem nagy ( ha az lenne bem ide írtál volna mert megfulladtál volna a véredtől) de muszály kórházban kivizsgálni!
2014. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Borosta2 ***** válasza:
100%
Még egy gyors kérdés milyen a vér színe piros vagy sötét mert ha piros akkor is valószínűleg a tüdőd de van esélyed hogy csak torok ha sötét akk 100% hogy a tüdőd lyukas...
2014. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

piros csak nagyon ritkán szokott lenni,

legtöbbször sötét és darabos...

2014. okt. 12. 14:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azonnal orvos!
2014. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvos!!!! Ha még nem mentél el, akkor MOST! és mondj el neki mindent!! ... és állj le a drogokkal! -_-
2014. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Borosta2 ***** válasza:
100%
Barátom akkor vénás vérzés felsértetted a tüdődet valami volt a cuccban ami szépen felvágta valamelyik vénát az egyik hörgőcskében sajnos az irritáció marad a köhögés bem hagyja behegedni a sebet... Szeretnék majd hallani a fejleményekről légyszíves írdd majd meg amit a doki mondott kíváncsi vagyok és tényleg ideje leállni örülhetsz hogy ma csak ennyi de lehetett volna sokkal nagyobb a baj ugyan is a tüdő tele van erekkel és ha most máshol vágja el valami akkor simán meghalhattál volna... Nagyon szar lesz de meg kell tenned...
2014. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta nem voltam orvosnál, de még mindíg fáj a torkom,már vért nem köpök se semmi, csak a torkom fáj ha nyelek ha iszok ha eszek :)
2014. okt. 27. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!