Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbél tisztítása hogyan...

Vastagbél tisztítása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
A problémám röviden az anyagcserém, de egyéb tünetek miatt is úgy gondolom, egy alapos méregtelenítés, tisztítás kellene. Azonban, ha a vastagbél fala tele van lerakódásokkal, mivel érdemes nekiállni, ami le is tisztíja? Az utóbbi időkben csináltam gyógytea kúrákat, chlorellát szedtem, útifű maghéj, sok rost, éhgyomorra langyos citromos víz, lugosítás, probiotikum, mályva- és szűztea, anno keserűsós májtisztítás. Szóval, mindent. Szerintem nem szívódnak fel hatásosan, mert "nincs hol". Most mályvateát fogyasztok, ami hasmenést okoz. Az vajon tisztítja hatékonyan?
2014. okt. 12. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell semmiféle vastagbél tisztítás, mert kiöli a hasznos baktériumokat, bár a hasmenés majd szépen kihozza a maradékot, ennyi elég.
2014. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagggyon ügyes vagy, jár a keksz.

A sok fosató hülyeség miatt gondolom már rég bélrenyheség alakult ki nálad, ami csak súlyosbítja a meglévő anyagcsere-zavarodat. Jól kicsesztél magaddal. De folytasd csak, elvégre valamiben meg kell halni...

2014. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszadónak köszönöm! 2.: nem eszetlenül csináltam 1-2 hónap alatt, hanem ez hosszú évek eredménytelensége. De mostanra már tényleg elegem lett a kísérő tünetekből. Nem akartam ennél részletesebben ecsetelni, gondoltam, aki tud tanácsot adni, az ez alapján is tud.
2014. okt. 12. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélek: hogy évek óta csinálod...
2014. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsck válasza:
Vastagbéltisztítás, vagyis colon-hydroterápia!Orvosi vizsgálatokkal igazolták, hogy a bélflóra "jó" része nem sérül, hiszen vízvisszaszívás van, viszont a coli baktériumok nagy része kiürült, valamint a candida telepeket is jól kimossa! Nekem egy kúra után kitisztult a bőröm, szebb lett a hajam, fogytam mert nem voltam éhes, mert az anyagcserém végre újra jól működött. Megszűnt az is, hogy hol székrekedésem volt, hol hasmenésem.... remélem tudtam segíteni.
2014. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Erre szakosodott klinika létezik, ahol gépi vastagbél mosást végeznek. Az eltávozó anyagok a bék redőiből pattannak ki és jönnek elő.Rendkívül hasznos. Azt hiszem az ormos klinika csinálja.
2016. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!