Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék testnevelésből...

Kacsak kérdése:

Szeretnék testnevelésből felmentést szerezni. Orvoshoz mentem hogy a térdem fáj hátha ad felmentést, de nem adott. Mit csináljak? Hogy tudnék felmentés szerezni?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék mit csináljak, hogy ne kelljen átöltöznöm tesire. Nem szimpatizálok a tanárral, azért szeretném felmentetni magam...
2012. febr. 7. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
jaj hát bicegj akkor. tekerd be fáslival, mutasd meg neki, h mennyire fáj. be kellett kötni.
2012. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugorj le a másodikról, és cseszd el a csípődet...


Egyébként nem jön be, én kötélről estem kb. akkora magasságból a hülye csúszós tornacipő miatt, és nem mentettek fel vele (mondjuk nem is kértem)

2012. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de ha bicegek, és bekötöm a lábamat fáslival, akkor az orvos tuti leszedni és megnézi mi bajom és csúnyán fog nézni rám ha látja, hogy semmi baja xdd. Ha meg simán tesire bemegyek bicegve azt nem hiszem hogy elfogadja az az unszimpatikus tanár. Azt mondaná, ha anynira fáj a lábam menjek orvoshoz.

Nem szeretnék legrani sehonnan, és nem szeretném levágni egy végtagomat sem :DD

2012. febr. 7. 18:18
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom,hogy ez a te sulidban hogy működik, nálunk középiskolában úgy működött,hogy csak akkor kaptunk felmentést, ha szakorvosi javaslatot vittünk.. elég nagy szívás volt :/ :D de mondjuk, gondolj bele abba, az is nagy könnyebbség,ha ennyire nem szeretsz tesizni, hogy egy-két alkalommal megúszod, abba nem köthet bele, ha néha-néha fáj a lábad... ;) de szerintem azért a tesi órákat ki lehet bírni,ennyi testmozgás senkinek nem árt! ;) kitartás! :)
2012. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!