Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiatal orvosok, orvostanhallga...

Fiatal orvosok, orvostanhallgatók, egészségügyisek! Érdekelne valakit egy ilyen lehetőség, gyakorlás?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy a háziorvosom szerintnagyn különleges szívzörejem van, ami ritka, és valószínűleg egy ritka szívbetegségre utal. De szerencsére nincs tünetem, tehát valószínűsíthető, hogy nem súlyos, mindenesetre beutaltak kardiológiára. Szóval az orvosom mondta hogy külföldi országokban szoktak jelentkezni önkéntesek akiknek hasonló problémáik vannak azért hpgy a pályakezdő orvosok megvizsgálhassák, megjallgathassák tanulmányozzák. Az orvosom szerint tanúlságos lenne az esetem, de ő sajnos nem tudja nekem megszervezni. Viszont én segíteni szeretnék midenképp ha már olyen gondom van. Utazok is, ha kell.

2014. okt. 13. 15:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!