Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitenétek nekem? Tobb mint...

Segitenétek nekem? Tobb mint 1 eve vagdosom magam

Figyelt kérdés
Regebbrn azert csinaltam mert meg akartam halni.. Rengeteg lelkitrauma ert.. Depresszios is voltam vegyeszereket ittam.. De mostmar nem azert vagdosom magam mert meg akarok halni hanem már rutinbol ha valami tortenik velem egybol veszem a pengem es vagdosni kezdem magam.. Ti csinatatok mar ilyet? Ha sikerult leszoknotok rolla hogyan tettetek? 11eves korom ota csinalom es most vagyok 12,5. Nem vagyok kivancsi negativ velemenyekre.. (A vagdosast a fyamatos bantasert is csinalom. Kover csubya alacsony hulye semmirekello senki halj meg n kellesz senkinek beszoladokert) segitseeeg!!!!

2014. okt. 15. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem voltam soha hasonló helyzetben mert sosem vagdostam magam, de az iskolában/környezetemben engem is ért bántás lelkileg. Ha abba akarod hagyni azt neked agyban kell eldöntened, hogy többé nem és kész. Ne hagyd hogy mások tönkre tegyenek hülyeségekkel, ha piszkálni próbálnak ne vedd magadra, ne foglalkozz velük. Tudom kell egy kis lelki erősség hogy mindezen felül tudj emelkedni, de saját magadért tedd meg. Nem tudom van e az iskolátokban iskola pszichológus, vagy milyen viszonyt ápolsz a szüleiddel, de érdemes lenne leülni velük leülni és megbeszélni a problémádat, biztosan tudnak segíteni.
2014. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :) eleg nehez ez hidd el.... Megprobaltam mar sokszor befejezni de nehez mert mindig ujra kezdem. De koszonom a tanacsodat
2014. okt. 15. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy eve volt hogy eloszor megvagtam magam . Abba tudtam hagyni de ez ccaal rajtad mulik hogy sikerul e- ha nem megy akkor kérj segítséget


15L

2014. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 3 évig vágtam magam, állandóan feszült voltam és megnyugtatott. Magamtól hagytam abba, és nem is volt nehéz, de szólok, hogy mindig kisérteni fog. Nálam ha nagy a nyomás, megint az az első gondolatom, hogy vágok, de le kell küzdeni.

Te viszont nagyon fiatal vagy és szerintem önbizalomhiányos. Ha jóban vagy a szüleiddel, mondd el nekik, hogy iskolát szeretnél váltani, mert megnyomorítanak lelkileg (én kb. ennyi idős lehettem, mikor kiharcoltam magamnak az iskolaváltást - igaz akkor még nem vágtam - de anyuék nem akarták, akkor mentek bele mikor már 4. napja nem voltam hajlandó enni. Gondolhatod, hogy ki voltak akadva....), ha meg nincs más lehetőség, akkor iskolapszichológus. Azt hiszem már mindenhol van.

Nem lesz könnyű menet de megéri. Én most 19 vagyok, vannak barátaim, jól tanulok, eljárok szórakozni, azelőtt pedig csak be voltam gubózva.

2015. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én élvezem a fájdalmat. Ok nélkül is vágdosom magam.
2015. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!