Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? És...

Mi lehet a probléma? És mennyire lehetséges? Mi ilyenkor a teendő? Mi lehet a probléma nálam? Magyarázat lent!

Figyelt kérdés
4hónapja van nyelvpiercingem! És néha cigi után fáj a nyelvpc körülötti lyuk!(Nem mindig) Mitől lehetséges? Illetve amióta megcsináltattam néha-néha nem vészesen de érzékeny a nyelvem a piercing lyuknál... Leginkább alul a gyakoribb! De nem vagyok fém érzékeny ezt a tesztek is kimutatták! És a nyelvemen a lyuk körül néha keményebb a kelleténél + ha ellazítom a nyelvem és megsimítom a lyuk körül apró pici gömböt érzek! Hallottam olyat,hogy nyelvpiercing által valaki nyelv daganatot kapott! És hogy mi lehet a probléma nálam...

2014. okt. 16. 03:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Cigizni 2-3 havonta 1-2x szoktam... Tehát nagyon ritkán
2014. okt. 16. 03:49
 2/2 anonim válasza:
Az én pc-m lassan 1 éves. Nem tudom miért fájhat cigi után, talán még nem gyógyult be teljesen, azért ez az egyik legnehezebben gyógyuló pc, mivel nem tudod annyira pihentetni, talán csak megerőltetted picit. Az alsó lyuk sokszor nekem érzékeny picit, ezt általában akkor van, ha fűszeresebb kaját eszek, nem tesz jót neki, de nem lehet róluk lemondani. :) Biztos nem daganatod van... ne olvass a neten, mert én rengeteg beteg dolgot olvastam, utána csak jóól beparáztam.
2014. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!