Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni olyan jól guggolni, hogy tudjam használni a guggolós WC-t?

Figyelt kérdés

Rossz a térdem és valamennyire túlsúlyos vagyok. A nyáron Ukrajnában nyaraltunk és a szállásunkon meg a vasútállomáson csak guggolós WC volt, nem volt koszos vagy lerobbant stb. csak ott egyszerűen ez a szokás, viszont akárhogy próbáltam leguggolni nem tudtam annyi ideig guggolni és annyira ellazulni, hogy a nagydolgomat tudjam intézni. Be kellett kérezkedem egy másik hotelbe, ahol angol WC van, hogy tudjak WC-zni.


Jó lenne megtanulni használni, mert később is lehetek olyan helyzetben, hogy ilyen WC lesz, pl. visszamegyünk Ukrajnába vagy ha több pénzt gyűjtünk, elutazunk Törökországba vagy valahova délre, ahol szinte csak ilyen WC van.


Hogyan edzem magam, hogy jobban guggolhassak?



2014. okt. 16. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
először is akkor a túlsúlytól szabadulj meg. Lehet, hogy már az elég lesz. Úgy nehezebb guggolni, illetve az is lehet a rossz térdek oka is, hisz plusz súly nehezedik rájuk, főleg ha mellé gyengék is az izmok. Szóval ez legyen az első. Meg ha ennyire nem megy falnál gyakorold a guggolást, falnak nekitámaszkodva.
2014. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!