Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lelki betegségek miatt képes...

Lelki betegségek miatt képes az ember összeomlani?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki rettentő kedves. Optimita és mindig mosolyog. Sosem lehet nem bolondos kedvében rátalálni, azonban valamelyik nap rosszul érezte magát. Remegtek a lábai, szédült és elgyengült. Ezen kívül a testnevelés órára való átöltözéskor észrevettem a lábán sebeket. Vágás szerűnek látszottak, de sietett az öltözéssel, így nem tudtam szemügyre venni. Nincs valami fényes háttere, én is tudom, de aznap, mikor elgyengült nem történt semmi olyan... ami miatt lehetett volna. Értségtek úgy, hogy evett, ivott és beszélgetett, mintha minden renben lenne.

2014. okt. 19. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Sürgősen szüksége van segítségre. Aki mindig mosolyog, vidám, az belül sírva üvölt. Neki nagyon gyorsan segítség kell, mert egyszer összeomlik, de nagyon durván. Leginkább ezt olyan emberrel kellene megbeszélnie, akiben bízik, de leginkább egy pszichológussal. Ha nem kap segítséget, baja lesz.
2014. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap amint tudok, beszélek vele. Eddig nem volt merszem, mert eléggé intim a dolog. Köszönöm mégegyszer.
2014. okt. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!