Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meghulyultem vagy mi tortenik...

Meghulyultem vagy mi tortenik velem? 18/L

Figyelt kérdés
Nem tudom... olyan gyengenek erzem magam valahogy elfaradtam teljesen :/ Juliusban szetmentunk volt baratommal es korulbelul azota tart ez az egesz. A nyarra nem is emlekszem,azt sem tudom mit csinaltunk csak ittunk es buliztunk baratnommel mert o is hasonloan sz*r helyzetben van ugyhogy...ugy kicsit jobb volt.De most hogy suli van...nagyon rossz.Emellett miutan szetmentunk volt baratommal masnap reggel mar korhazban fekudtem mert iszonyatos hasfajasaim voltak.Akkor derult ki az is hogy rossz a nogyogyaszati citologiam..Azota mutottek is mar vele es holnap megyek a szovettan eredmenyeert.Allando jelleggel faradt vagyok es nem emlekszem napokra,nem tudom mikor mit csinaltam...Ugy viselkedem ahogy eddig soha,teljesen kifordultam magambol.Semmi erom nincs. :( Nem vagyok szomoru de boldog sem, valahogy mar leszarok mindent,ha beteg lennek az sem razna meg kulonosebben....Nem erdekelne valamiert.Valahigy igy gondolkodom most.Szerintetek mi bajom lehet?! Meghulyultem? 18/L
2014. okt. 21. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hülyültél meg, csak egy kicsi sajnáltatod magad. De ha megkapod a szövettani eredményt, megváltozik a helyzet: Ha jó az eredmény örülni fogsz, ha nem jó, azonnal "kijózanodsz", és keresni fogod a megoldást, hiába írod, hogy nem rázna meg a betegség. Fiatal vagy még, előtted a világ, csak mozdulj meg.
2014. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:

[link]

44 oldal ciszta.


de érdemes máshol is mazsolázni.


ha az adott helyzetet, amiben voltál megtanulod helyén kezelni, -szétmentünk a barátommal, másnap reggel már kórházban feküdtem......."


mielőbbi gyógyulást.

2014. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan betegség is ami az állatokra végzetes, de emberek csak gyengeséget, fáradtságot kapnak, ezt egy orvos ismerősöm mondta, de, hogy ezt milyen nehéz diagnosztizálni azt passz...
2014. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom A Valaszokat! Nem sajnaltatom magam de valahol muszaj mar leirnom elmeselnem..

En meg arra gondoltam hogy esetleg depresszios lehetek. Szerintetek?

2014. okt. 21. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz depressziós, abból ki lehet gyógyulni.
2014. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasonló. Csak nincs szerelmi bánatom. Szerintem depressziós vagy.
2014. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!